Přednáška o nejznámějším rodákovi z obce Žáky - (9. 10. 2018)

Datum konání:
9.10.2018

Při příležitosti letošního 200letého výročí narození Alexandera Dreyschocka, světoznámého rodáka ze Žák, pořádá Obec Žáky ve spolupráci s Muzejním a vlastivědným spolkem "Včela Čáslavská" přednášku.

Dreyshock_plakát.jpg
Přednáška se uskuteční v úterý 9. října 2018 od 17 hodin na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi.
Přenášet bude paní Mgr. Dita Hradecká, která je v současnosti Vedoucí Redakce vážné a jazzové hudby ČRo Vltava a Alexandrovi Dreyschockovi se věnovala v rámci diplomové prácePaní Hradecká doplní přednášku hudebními ukázkami Dreyschockova díla.

Srdečně zveme všechny občany.

Plakát - pozvánka

Změna velikosti písma